• Menjars preparats Tot Casolà Menjars preparats Tot Casolà
  • Terrassa Bar Sa Caseta Terrassa Bar Sa Caseta
  • Construccions Corró Construccions Corró
  • Cas Joves Cas Joves
  • Centrotele Centrotele
  • Llenyes Son Serra Llenyes Son Serra
  • Veterinaris Tramuntana Veterinaris Tramuntana
  • Miraprim Produccions Audiovisuals Miraprim Produccions Audiovisuals
  • Restaurant de Canet Restaurant de Canet
  • Frutas Bouza Frutas Bouza
  • Jungle Park Jungle Park
  • Banc Sabadell Banc Sabadell
  • Grupo Escribano Esporles B.C. Grupo Escribano Esporles B.C.
  • Zona! Roba Esportiva Zona! Roba Esportiva
  • Can Gener Can Gener
  • Garau Asesoría Seguros Garau Asesoría Seguros
  • Verdesca Jardineria Verdesca Jardineria
  • Ferreteria Can Vidal Ferreteria Can Vidal
  • La Caixa La Caixa
  • Restaurant Es Muntant Restaurant Es Muntant
  • La casa del Diesel La casa del Diesel
  • Limpiezas Munar Fullana,S.A. Limpiezas Munar Fullana,S.A.
  • Gestalens Gestalens
  • Fisioplanet Fisioplanet
  • Es Pinetó, S.L. Es Pinetó, S.L.
  • paperoms paperoms
  • Ash computers Ash computers
  • Cafè es Passeig Cafè es Passeig
  • Combustibles Serra Combustibles Serra
  • Restaurant Es Brollador Restaurant Es Brollador
  • Hoteles Globales Hoteles Globales
  • Tecsalud Tecsalud
  • Ses Nines Ses Nines

Tornar

Començament de competicions 11 Setembre

Avui s'han sortejat els calendaris dels equips Junior i Senior del club, les dates i els partits que obriran la temporada de cada equip són les següents:

11 de setembre a les 18:00h (Cadet Masculí): Esporles B.C. La Casa del Diesel - C.B. Molinar

24 de setembre (Junior Femení): Esporles B.C. Restaurant de Canet - Sa Cabaneta

1 d'octubre (Junior Masculí B): Esporles B.C. Construccions Corró - C.B. Molinar

8 d'octubre (Junior Masculí A): Esporles B.C. Restaurant de Canet - La Salle Palma B

9 d'octubre (Senior Masculí): Esporles B.C. Grupo Escribano - Bàsquet Pla

9 d'octubre (Senior Femení): Esporles B.C. Ses Nines - C.B. Andratx B

 

Els grups quedaran composts de la següent manera:

Junior Femení Especial - Esporles B.C. Restaurant de Canet

Pizzería Plaza (BSA)

La Salle Palma

Sant Josep

Zona 5

Bàsquet Pla

Ciutat d'Inca

Sa Cabaneta

Esporles B.C. Restaurant de Canet

 

Junior Masculí B - Esporles B.C. Construccions Corró

BSA B

Molinar

Sa Indioteria B

Viubàsquet Bunyola

J. Llucmajor

Sa Cabaneta

Esporles B.C. - Construccions Corró

 

Junior Masculí A - Esporles B.C. Restaurant de Canet

Uadis

Sa Indioteria A

Bàsquet Pla

La Salle Palma B

UE Llosetina

Esporles B.C. - Restaurant de Canet

 

Senior Masculí (2ª Autonòmica) - Esporles B.C. Grupo Escribano

C.B. Andratx

Viubàsquet

Bàsquet Pla

Santa Maria

Joventut Mariana B

Esporles B.C. - Grupo Escribano

 

Senior Femení (2ª Autonòmica) - Esporles B.C. Ses Nines

C.B. Andratx B

Bàsquet Montuïri

Sa Cabaneta

Joventut Mariana

Esporles B.C. - Ses Nines

Publicat el: 01 de 01 del 1970

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare