• Grupo Escribano Esporles B.C. Grupo Escribano Esporles B.C.
  • Restaurant Es Muntant Restaurant Es Muntant
  • Banc Sabadell Banc Sabadell
  • Cafè es Passeig Cafè es Passeig
  • Es Pinetó, S.L. Es Pinetó, S.L.
  • La Caixa La Caixa
  • Verdesca Jardineria Verdesca Jardineria
  • paperoms paperoms
  • Tecsalud Tecsalud
  • Cas Joves Cas Joves
  • Garau Asesoría Seguros Garau Asesoría Seguros
  • Hoteles Globales Hoteles Globales
  • Menjars preparats Tot Casolà Menjars preparats Tot Casolà
  • Restaurant Es Brollador Restaurant Es Brollador
  • Ash computers Ash computers
  • La casa del Diesel La casa del Diesel
  • Ses Nines Ses Nines
  • Construccions Corró Construccions Corró
  • Gestalens Gestalens
  • Llenyes Son Serra Llenyes Son Serra
  • Can Gener Can Gener
  • Restaurant de Canet Restaurant de Canet
  • Miraprim Produccions Audiovisuals Miraprim Produccions Audiovisuals
  • Combustibles Serra Combustibles Serra
  • Ferreteria Can Vidal Ferreteria Can Vidal
  • Centrotele Centrotele
  • Limpiezas Munar Fullana,S.A. Limpiezas Munar Fullana,S.A.
  • Jungle Park Jungle Park
  • Veterinaris Tramuntana Veterinaris Tramuntana
  • Zona! Roba Esportiva Zona! Roba Esportiva
  • Fisioplanet Fisioplanet
  • Frutas Bouza Frutas Bouza
  • Terrassa Bar Sa Caseta Terrassa Bar Sa Caseta

VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana (IV) 28 Desembre

Ja ha començat  la jornada d'horabaixa, segim amb més bàsquet de formació. Nins i nines que amb il·lusió s'esforcen per ensenyar allò que han après en els entrenaments dels seus Clubs. Bon ambient i solidaritat.

RESULTATS JORNADA DE DISSABTE 28 HORABAIXA:

PARTITS DE LES 16:00 h.:

Pista 1: Mini Femení Grup A: MONTUÏRI - PALMAESPORTS

Pista 2:  Infantil Masculí Grup A: ESPORLES BC - SA CABANETA

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: CIUTAT D'INCA - VIUBASQUET

PARTITS DE LES 17:10 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ANDRATX - SA CABANETA

Pista 2: Infantil Femení Grup A: SANTA MARIA - CALVIÀ

Pista 3: Infantil Femení Grup B: VIUBASQUET - HISPÀNIA

PARTITS DE LES 18:20 h.

Pita 2: Mini Masculí Grup A: PALMAESPORTS - CIDE

Pista 3: Mini Masculí Grup B: SA CABANETA - JOVENTUT MARIANA

PARTITS DE LES 19:30 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ESPORLES - PALMAESPORT

Pista 2: Infantil Masculí Grup A: SANTA MARIA - SA CABANETA

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: SANT JOSEP B - VIUBASQUET

PARTITS DE LES 20:40 h.

Pista 2:  Infantil Femení Grup A: ESPORLES B.C. - CALVIÀ

Pista 3:  Infantil Femení Grup B: SANT JOSEP B - VIUBASQUET

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014

VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana (V) 28 Desembre

Ja ha començat  la jornada d'horabaixa, segim amb més bàsquet de formació. Nins i nines que amb il·lusió s'esforcen per ensenyar allò que han après en els entrenaments dels seus Clubs. Bon ambient i solidaritat. En aquesta notícia podeu veure les classificacions i les corresponents finals.

RESULTATS JORNADA DE DISSABTE 28 HORABAIXA:

PARTITS DE LES 16:00 h.:

Pista 1: Mini Femení Grup A: MONTUÏRI 48 - PALMAESPORTS 25

Pista 2:  Infantil Masculí Grup A: ESPORLES BC 56 - SA CABANETA 48

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: CIUTAT D'INCA 60 - VIUBASQUET 35

PARTITS DE LES 17:10 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ANDRATX 46 - SA CABANETA 84

Pista 2: Infantil Femení Grup A: SANTA MARIA 28 - CALVIÀ 43

Pista 3: Infantil Femení Grup B: VIUBASQUET 53 - HISPÀNIA 32

PARTITS DE LES 18:20 h.

Pita 2: Mini Masculí Grup A: PALMAESPORTS 30 - CIDE 81

Pista 3: Mini Masculí Grup B: SA CABANETA 22 - JOVENTUT MARIANA 68

PARTITS DE LES 19:30 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ESPORLES 52 - PALMAESPORTS 22

Pista 2: Infantil Masculí Grup A: SANTA MARIA 100 - SA CABANETA 39

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: SANT JOSEP B 44 - VIUBASQUET 38

PARTITS DE LES 20:40 h.

Pista 2:  Infantil Femení Grup A: ESPORLES B.C. 50 - CALVIÀ 43

Pista 3:  Infantil Femení Grup B: SANT JOSEP B 32 - VIUBASQUET 39

CLASSIFICACIONS I FINALS MINI MASCULINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS MINI FEMENINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS INFANTILS MASCULINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS INFANTILS FEMENINES FES UN CLICK

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014

FINALS DEL VI TORNEIG SERRA TRAMUNTANA 2014 28 Desembre

Dia de finals al VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana 2014. Comencem el matí amb les finals pels 5ens i 6ens i pels 3ers i 4arts classificats de cada categoria. 

A les 10:30 h.:

Mini Masculí 5è i 6è: ESPORLES BC 25 - SA CABANETA 75

Mini Femení 5è i 6è: PALMAESPORTS 0 - LA SALLE B 50

Infantil Masculí 5è i 6è: SA CABANETA 26 - VIUBASQUET 49

A les 11:45 h.:

Infantil Femení 5è i 6è: SANTA MARIA 33 - SANT JOSEP B 36

Mini Masculí 3er i 4art: PALMAESPORTS 13 - LA SALLE B 64

Mini Femení 3er i 4art: MONTUÏRI 55 - ANDRATX 72

A les 13:00 h.:

Infantil Masculí 3er i 4art: ESPORLES BC 50 - SANT JOSEP B 38

Infantil Femení 3er i 4art: CALVIÀ 49 - HISPANIA 33

A les 16:00 h.:

FINAL MINI FEMENINA: ESPORLES BC 38 - SA CABANETA 54

FINAL MINI MASCULINA: CIDE 24 - JOVENTUT MARIANA 56

A les 17:30 h.:

FINAL INFANTIL MASCULINA:  SANTA MARIA 51 - CIUTAT D'INCA 66

A les 18:45 h.:

FINAL INFANTIL FEMENINA: ESPORLES BC 39 - VIUBASQUET 30

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014