• Jungle Park Jungle Park
  • Fisioplanet Fisioplanet
  • Restaurant Es Muntant Restaurant Es Muntant
  • Garau Asesoría Seguros Garau Asesoría Seguros
  • Veterinaris Tramuntana Veterinaris Tramuntana
  • Restaurant de Canet Restaurant de Canet
  • Hoteles Globales Hoteles Globales
  • Menjars preparats Tot Casolà Menjars preparats Tot Casolà
  • La casa del Diesel La casa del Diesel
  • Cafè es Passeig Cafè es Passeig
  • Ferreteria Can Vidal Ferreteria Can Vidal
  • Terrassa Bar Sa Caseta Terrassa Bar Sa Caseta
  • Cas Joves Cas Joves
  • Grupo Escribano Esporles B.C. Grupo Escribano Esporles B.C.
  • Ash computers Ash computers
  • Zona! Roba Esportiva Zona! Roba Esportiva
  • Centrotele Centrotele
  • Verdesca Jardineria Verdesca Jardineria
  • Llenyes Son Serra Llenyes Son Serra
  • Frutas Bouza Frutas Bouza
  • Restaurant Es Brollador Restaurant Es Brollador
  • Es Pinetó, S.L. Es Pinetó, S.L.
  • Gestalens Gestalens
  • paperoms paperoms
  • Tecsalud Tecsalud
  • Combustibles Serra Combustibles Serra
  • Construccions Corró Construccions Corró
  • La Caixa La Caixa
  • Limpiezas Munar Fullana,S.A. Limpiezas Munar Fullana,S.A.

VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana (III) 28 Desembre

Ja finalitzada la pirmera jornada del matí de la VI edició del Torneig Serra de Tramuntana d'Esporles. 

Una jornada amb partits disputats i amb un bon ambient de bàsquet el vist a Esporles aquest matí, s'horabaixa encara més i millor:

RESULTATS JORNADA DE DISSABTE 27  AL MATÍ:

PARTITS DE LES 10:00 h.:

Pista 1: Mini MasculÍ Grup A: ESPORLES D.C. 40 - PALMAESPORTS 49

Pista 2: Mini Masculí Grup B: LA SALLE B 53 - SA CABANETA 38

Pista 3: Mini Femení Grup B: LA SALLE B 42 - ANDRATX 47

PARTITS DE LES 11:10 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ESPORLES B.C. 55 - MONTUÏRI 51

Pista 2: Infantil Masculí Grup A: ESPORLES 40 - SANTA MARIA 51

Pista 3: Infantil Masculí Grup B: CIUTAT D'INCA 68 - SANT JOSEP B 30

PARTITS DE LES 12:20 h.

Pita 2: Infantil Femení Grup B: HISPANIA 50 - SANT JOSEP B 37

Pista 3: Infantil Femení Grup A: ESPORLES B.C. 43 - SANTA MARIA 36

PARTITS DE LES 13:30

Pista 1: Mini Masculí Grup A: Esporles B.C. 16 - CIDE 67

Pista 2: Mini Masculí Grup B: JOVENTUT MARIANA 60 - LA SALLE B 36

Pista 3: Mini Femení Grup B: La Salle B 26 - Sa Cabaneta 63

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014

VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana (IV) 28 Desembre

Ja ha començat  la jornada d'horabaixa, segim amb més bàsquet de formació. Nins i nines que amb il·lusió s'esforcen per ensenyar allò que han après en els entrenaments dels seus Clubs. Bon ambient i solidaritat.

RESULTATS JORNADA DE DISSABTE 28 HORABAIXA:

PARTITS DE LES 16:00 h.:

Pista 1: Mini Femení Grup A: MONTUÏRI - PALMAESPORTS

Pista 2:  Infantil Masculí Grup A: ESPORLES BC - SA CABANETA

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: CIUTAT D'INCA - VIUBASQUET

PARTITS DE LES 17:10 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ANDRATX - SA CABANETA

Pista 2: Infantil Femení Grup A: SANTA MARIA - CALVIÀ

Pista 3: Infantil Femení Grup B: VIUBASQUET - HISPÀNIA

PARTITS DE LES 18:20 h.

Pita 2: Mini Masculí Grup A: PALMAESPORTS - CIDE

Pista 3: Mini Masculí Grup B: SA CABANETA - JOVENTUT MARIANA

PARTITS DE LES 19:30 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ESPORLES - PALMAESPORT

Pista 2: Infantil Masculí Grup A: SANTA MARIA - SA CABANETA

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: SANT JOSEP B - VIUBASQUET

PARTITS DE LES 20:40 h.

Pista 2:  Infantil Femení Grup A: ESPORLES B.C. - CALVIÀ

Pista 3:  Infantil Femení Grup B: SANT JOSEP B - VIUBASQUET

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014

VI Torneig de Nadal Serra de Tramuntana (V) 28 Desembre

Ja ha començat  la jornada d'horabaixa, segim amb més bàsquet de formació. Nins i nines que amb il·lusió s'esforcen per ensenyar allò que han après en els entrenaments dels seus Clubs. Bon ambient i solidaritat. En aquesta notícia podeu veure les classificacions i les corresponents finals.

RESULTATS JORNADA DE DISSABTE 28 HORABAIXA:

PARTITS DE LES 16:00 h.:

Pista 1: Mini Femení Grup A: MONTUÏRI 48 - PALMAESPORTS 25

Pista 2:  Infantil Masculí Grup A: ESPORLES BC 56 - SA CABANETA 48

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: CIUTAT D'INCA 60 - VIUBASQUET 35

PARTITS DE LES 17:10 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ANDRATX 46 - SA CABANETA 84

Pista 2: Infantil Femení Grup A: SANTA MARIA 28 - CALVIÀ 43

Pista 3: Infantil Femení Grup B: VIUBASQUET 53 - HISPÀNIA 32

PARTITS DE LES 18:20 h.

Pita 2: Mini Masculí Grup A: PALMAESPORTS 30 - CIDE 81

Pista 3: Mini Masculí Grup B: SA CABANETA 22 - JOVENTUT MARIANA 68

PARTITS DE LES 19:30 h.

Pista 1: Mini Femení Grup A: ESPORLES 52 - PALMAESPORTS 22

Pista 2: Infantil Masculí Grup A: SANTA MARIA 100 - SA CABANETA 39

Pista 3:  Infantil Masculí Grup B: SANT JOSEP B 44 - VIUBASQUET 38

PARTITS DE LES 20:40 h.

Pista 2:  Infantil Femení Grup A: ESPORLES B.C. 50 - CALVIÀ 43

Pista 3:  Infantil Femení Grup B: SANT JOSEP B 32 - VIUBASQUET 39

CLASSIFICACIONS I FINALS MINI MASCULINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS MINI FEMENINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS INFANTILS MASCULINES FES UN CLICK

CLASSIFICACIONS I FINALS INFANTILS FEMENINES FES UN CLICK

Comparteix:

facebookshare twittershare googleplusshare

28/12/2014